Gdzie można pojechać na wycieczkę szkolną?

Róża Wiatrów to organizator różnego rodzaju wyjazdów. W ich ofercie znaleźć można m.in. letnie i zimowe wyjazdy, jakie dedykowane są dla dzieci i młodzieży. Doskonałe rozwiązanie dla rodziców. Oprócz takich długich wyjazdów, w ich ofercie znaleźć można także wiele ciekawych propozycji, jakie dedykowane są dla placówek szkolnych.

Wyjazd z klasą

Na wycieczki szkolne czekają wszyscy młodzi ludzie. Począwszy od pierwszej klasy szkoły podstawowej, aż do ostatniej klasy szkoły średniej. Poniekąd spowodowane jest to tym, że chociaż w ten jeden dzień lub w kilka (zależne jest od długości wyjazdu), nie trzeba myśleć o tym aby zakuwać w szkolnej ławie. Jakie oferty wyjazdowe dla szkół, ma Róża Wiatrów?

Wśród dzikich zwierząt

Placówki zoologiczne są fajne i zawsze są miejscem, gdzie można wpaść. Ale może warto pomyśleć o tym, aby zobaczyć zwierzęta z zupełnie innej perspektywy? Doskonałą okazją do tego jest Zoo Safari w Borysewie. To właśnie w takim miejscu można zobaczyć m.in. białe tygrysy bengalskie, białe lwy, pumę, białe wilki, serwale, bawoły afrykańskie i tapira. Może nie każdy będzie miał okazję do tego, aby wybrać się do Afryki na safari, więc można wykorzystać tą właśnie okazję, z klasą.

Stolica Polski

Właściwie, to każdy człowiek, który jest Polakiem, powinien przynajmniej raz w życiu odwiedzić stolicę Polski. Chociażby właśnie dlatego, że jest to centralny punkt znajdujący się na mapie naszego kraju. W Warszawie czeka mnóstwo atrakcji turystycznych, a także historycznych. Stadion Narodowy, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, a nawet zwiedzanie TVP – nie brakuje tu miejsc, które zaciekawią wiele osób. No i nie zabraknie tu czasu wolnego, które być może pozwoli poznać najsłynniejsze, polskie Złote Tarasy, znajdujące się w centrum miasta.

W polskim gospodarstwie

Jak wygląda życie na wsi? Wizyta w Kawęczynie, który znajduje się niedaleko Warszawy, jest doskonałą okazją do tego, aby zapoznać się z tym właśnie tematem. To właśnie w tej miejscowości znaleźć można Gościniec Wiecha, zajmujący ok. 20 ha. W tym oto miejscu można pokazać najmłodszym uczestnikom (bo to właśnie ich najbardziej zainteresuje ten temat), jak ważne jest również to, co dzieje się na wsi. Nie zabraknie tu również miejsca do tego, aby móc poprzebywać na łonie natury. W szczególności, że na co dzień wszyscy dużo czasu spędzają w szkolnych budynkach W Kawęczynie nie zabraknie okazji do tego, aby odbyć długi spacer. 

Rekomendowane artykuły