Oryginalne szafy na zamówienie

Szukając ciekawych i funkcjonalnych mebli coraz częściej rezygnujemy z gotowych pomysłów producentów, którzy proponują nam meble tworzone masowo. Zamiast tego szukamy rozwiązań tworzonych indywidualnie, takich jak szafy na zamówienie. Co warto wiedzieć o meblach tworzonych na wymiar? Czy rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i w domach?

Szafy na zamówienie z litego drewna i forniru

Chcąc wykorzystać w domowym wnętrzu meble funkcjonalne i piękne warto wybrać szafy na zamówienie – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w szafach. Decydując się na taki mebel uczestniczymy w procesie tworzenia od początku do końca. To klient wybiera rozmiary szafy, to, czy ma ona sięgać sufitu, decyduje o materiałach oraz akcesoriach wewnętrznych. W końcu: to również klient ustala, jakie wewnętrzne ułożenie drążków, szuflad czy półek odpowiada mu najbardziej. Atutem szafy na zamówienie jest możliwość wyboru z szerokiego wachlarza materiałów i elementów wykończeniowych – szafy mogą być tworzone z płyt drewnopodobnych, ale również z litego drewna, forniru. Tak samo duża różnorodność panuje w przypadku materiałów wykończeniowych – projektanci zaproponują nam laminaty, akryle, panele dekoracyjne, lustra. 

Szafy na zamówienie – funkcjonalność na pierwszym miejscu

Poza wysoką estetyką warto zwrócić uwagę na fakt, że szafy na zamówienie pozwolą na lepsze zarządzanie przestrzenią w naszym domu. Przede wszystkim szafy takie mogą sięgać sufitu – oznacza to, że osiągniemy znacznie więcej miejsca na pościele, koce. Szafy na zamówienie pozwolą lepiej dbać o porządek, ułatwią segregowanie. Wnętrze szaf tego typu dopasowane ma być do naszych potrzeb – na etapie projektowania sami określamy, jak wiele półek czy szuflad ma znaleźć się wewnątrz. 

Rekomendowane artykuły

kst.org