Wygodny narożnik ogrodowy – propozycje aranżacji

Istnieje wiele możliwości związanych z aranżowaniem przydomowego ogrodu: może być to miejsce odpoczynku, przestrzeń odpowiednia do stworzenia letniej jadalni. Wygodny narożnik ogrodowy to jedna z chętniej wybieranych propozycji na wykreowanie niebanalnej przestrzeni. Jaki narożnik wybrać, by cieszyć się komfortem?

Wygodny narożnik ogrodowy – meble modułowe

Nowoczesne meble modułowe budzą wiele zainteresowania. Kolekcje takie składają się z kilku elementów, które w zależności od potrzeby mogą być wykorzystywane osobno, lub łączone w wygodny narożnik ogrodowy. Meble modułowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, na których ułożone są poduszki i siedziska, najczęściej tapicerowane tkaninami o hydrofobowej strukturze. Wiele kompletów modułowych dodatkowo zdobionych jest naturalnym drewnem. Takie elementy nadają elegancji i sprawiają, że meble staja się bardziej prestiżowe. Wygodny narożnik ogrodowy to świetny mebel, który rewelacyjnie sprawdzi się przede wszystkim w nowoczesnych przestrzeniach. Alternatywą mogą być narożniki technorattanowe, które warto wykorzystać zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Meble technorattanowe posiadają aluminiowe stelaże, a ich okrycie tworzy syntetyczna plecionka. Nowoczesne meble z technorattanu dostępne są w kilku kolorach, co pozwoli na dopasowanie mebli do istniejącej aranżacji. 

Jak dbać wygodny narożnik ogrodowy?

Co zrobić, by wygodny narożnik ogrodowy na długie lata zachwycał nienagannym wyglądem? Rekomendowane jest stosowanie pokrowców ogrodowych, wykonanych z tkanin poliestrowych. Narożnik powinien być przykryty pokrowcem zarówno jesienią, jak i zimą. Dobrze jest stosować go także w czasie przedłużającej się nieobecności w domu. Struktura pokrowca chroni mebel przed osiadaniem kurzu, wilgocią, ale też przed płowieniem. 

Rekomendowane artykuły

live url live url live url