Tablice kredowe na zamówienie. Praktyczna dekoracja i doskonała forma na reklamę lokalu gastronomicznego

Poszukujesz czegoś, co przyciągnie uwagę klientów? Nie chcesz korzystać z kolorowych banerów i wolisz postawić na znacznie tańszą opcję? Tablice kredowe nie tracą na popularności. Wykorzystasz ją do promocji najnowszej oferty z menu lub informacji o otwarciu lokalu i zachęcenia klientów do skorzystania z niej. Tablice kredowe znane są od lat. Używane były w szkole, jak i przestrzeniach domowych. Korzystają z nich dzieci, tworząc kreatywne ilustracje. W sklepie internetowym Wally znajdziesz setki motywów, m.in. zwierzątek, domku, drzewka lub własnego nadruku. Wybierz swój wariant i zamów go w sklepie Wally!

Samoprzylepna tablica kredowa – proste menu w kawiarni 

Tablice kredowe Wally to doskonały wybór dla kawiarni, które chcą w szybki i prosty sposób stworzyć dostępne menu w środku lokalu. Montaż jest bezproblemowy, który polega na odklejeniu naklejki i umieszczeniu tablicy kredowej samoprzylepnej, np. na ścianie nad ladą. Lekka i pozbawiona ramy tablica jest bezpieczna w użytkowaniu. Przyklej ją na gładką powierzchnię i przetestuj ją na ścianie w swoim lokalu. 

Do dziecięcych pokoi polecamy zastosować tablice kredowe magnetyczne, które przyciągają wzrok i występują w różnych kształtach stworzonych specjalnie dla dzieci, aby umilić im zabawę.

Wydrukuj własną tablicę, naklejkę, obraz lub tapetę. W Wally mamy ponad 15 tys. produktów!

Jeśli nie interesują Cię tablice kredowe, w ofercie Wally znajduje się znacznie więcej artykułów do biura, domu lub restauracji. Z nami stworzysz wspaniałe dekoracje ścienne w postaci fototapety, obrazu lub plakatu. Zadbasz o dobrą organizację pracy z pomocnymi akcesoriami do wykonywania codziennych obowiązków lub… całkowicie zmienisz wygląd swojego mieszkania. 

Ta różnorodność oferty sprawia, że z pewnością znajdziesz to, czego akurat potrzebujesz. Poznaj nas bliżej i zamów spersonalizowane produkty ze sklepu internetowego Wally, które sprostają Twoim wymaganiom. 

Rekomendowane artykuły