DEPILACJA LASEROWA – WYGODA NA CAŁE ŻYCIE

Chyba żadna osoba nie przepada za procesem usuwania z swojego ciała zbędnego, ciągle odrastającego owłosienia. To nie tylko zajmuje czas, ale jeszcze musi być powtarzane bardzo często. W wyniku tego wiele osób irytuje ten proces, a dodatkowo bywa bolesny poprzez powstawanie podrażnień i przypadków zacięcia skóry. Depilacja laserowa może przemienić wszystkie te problemy w odległe wspomnienia.

Co daje depilacja laserowa?

Po regularnie przeprowadzonej serii zabiegów depilacja laserowa pozwala do końca życia zapomnieć o goleniu się z danej partii na ciele. Jest to proces permanentny stąd już nigdy nie trzeba będzie kupować żadnych akcesoriów i urządzeń do golenia. Dodatkowo znacznie poprawia jakość skóry – dzięki niej jej części nie będą już poddawane działaniu ostrzy czy chemicznych pianek.

Depilacja laserowa swoje działanie opiera o obecność dobrze skoncentrowanego promienia lasera, który naświetla daną okolicę skóry regularnie w odstępach czasowych – co 3-4 tygodnie. Aby mieć pewność co do efektywności procesu sesję należy powtórzyć od 4 do 9 razy w zależności od indywidualnych cech takich jak karnacja oraz kolor włosów.

Promień lasera ustawiony jest na określoną moc i emituje światło o również określonej długości dostosowanej do danej skóry. Wiązka światła natrafiając na melaninę znajdującą się w skórze i włosach nagrzewa ją w procesie termogenezy. Przekształcenie energii świetlnej w cieplną i nagrzanie melaniny powoduje destrukcję cebulki włosowej sprawiając, że już nigdy nie będzie mogła się zregenerować i stworzyć włosów w danym miejscu. Właśnie dlatego depilacja laserowa jest zabiegiem na całe życie.

Sprawdź także: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-rzeszow/

Depilacja laserowa Rzeszów

Depilację laserową najlepiej wykonywać w miejscach, które są znane i cenione. Rzeszów to miasto, w którym znajdują się salony sieci depilacja.pl charakteryzujące się nieposzlakowaną opinią, profesjonalnym sprzętem i wysokim poziomem doradztwa. Warto korzystać z usług właśnie takich salonów.

Rekomendowane artykuły