Białe szafki kuchenne – czy to dobre rozwiązanie?

Białe szafki kuchenne to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych kuchniach. Białe szafki tworzone są z wysokiej jakości płyt meblowych laminowanych i lakierowanych, co gwarantuje ich doskonały wygląd przez wiele lat. 

Białe szafki kuchenne w nowoczesnej aranżacji

Nowoczesne kuchnie są jednymi z najchętniej wybieranych. Białe szafki kuchenne w takich aranżacjach grają pierwsze skrzypce. Zwarta i funkcjonalna zabudowa w kolorze bieli świetnie sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach. Białe, lśniące fronty odbijają światło, dzięki czemu pomieszczenie wyda się optycznie większe. By podkreślić nowoczesny charakter tego wnętrza, koniecznie zrezygnujmy z klasycznych uchwytów – zamiast nich wybierzmy głębokie frezy lub też system „click to open”. Białe szafki kuchenne pozwolą ukryć wszelkie sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia zyska spójną, jednolitą zabudowę, idealnie wpisującą się w najnowsze trendy. Białe szafki kuchenne mogą być również łączone z frontami w innym kolorze – w ten sposób możliwe jest wykreowanie niebanalnego wnętrza. 

Białe szafki kuchenne w klasycznych kuchniach

Białe szafki kuchenne stanowią idealne rozwiązanie, kiedy kuchnia ma zostać zaaranżowana w sposób klasycznych. Biel wspaniale prezentuj się jako tło dla kuchni angielskich czy retro, jak również wnętrz prowansalskich. W takich kuchniach fronty szafek są matowe lub pokryte białymi dekorami imitującymi jasne drewno. W ten sposób pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Białe szafki kuchenne są tu tłem dla licznych dekoracji: kolorowych talerzy, mosiężnych kranów, kuchennych ściereczek czy dekoracyjnych puszek z przyprawami. Białe szafki kuchenne warto uzupełnić o stylizowane uchwyty (np. kolorowe gałki) – taki detal z pewnością zwróci uwagę i nada uroku. 

Rekomendowane artykuły

https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/